KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17478016

nr 1747 8016

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Bär. Signerad. Olja på pannå, oramad, 8x11 cm

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:03:23

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning